با شرکت ما

آشنا شوید

ما کی هستیم

درباره شرکت ما

مجموعه فومن لودر در راستاي توسعه صنعت راه سازی كشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی فعاليت خود را از سال 1375 به صورت جدي و با بهره گيري از نيروهاي متخصص آغاز نموده است. این مجموعه، در همین راستا موفق به تولید برخی قطعات ماشین های راه سازی گردید.

هم اكنون این شرکت، با گسترش دامنه فعاليت هاي خود در سراسر كشور ، واردات مستقیم برندهای کوماتسو، کاترپیلار، هیوندا، ولو و هپکو را ارائه می نماید. همچنین مجموعه فومن لودر با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور و بهره گیری از به روزترین تجهیزات و فناوریها به ارائه و تولید محصولات پرکاربرد در زمینه راه سازی پرداخته است.

از سال 0

شروع فعالیت ما از سال 1375 به صورت جدی

0 برند

ارایه محصولات از بهترین برندهای دنیا

هدف ما

هدف ما

در راستای کسب رضایتمندی بیشتر مشتریان این مجموعه سعی دارد با توسعه خط تولید خود در ارایه خدمات تکمیلی به مشتریان محترم، امکان سرویس دهی خاص برای ارگان ها، سازمان ها و شرکت های مختلف و همچنین معادن و مجتمعها را فراهم نماید.

از جمله استراتژی های کلان فومن لودر ، فعالیت در کلیه زمینه های مرتبط با صنایع سنگین از قبـیل تولید و عرضـه قطعات ماشین های راه سازی، ماشینآلات عمرانی و معدنی و ماشینآلات کشاورزی و فراهــم آوردن امکانات دستیابی به شبکه توزیع برند های معتبر جهانی میباشد. فومن لودر در برنامه ۵ ساله خود برای وارد شدن در عرصه راه سازی و تجارت الکترونیک جهانی چشم انداز روشنی را پیش بینی کرده است.

از ما سوالی دارید؟
با خیال راحت تماس بگیرید

09121982445